Kapu pieminekļi Saldū

Kapu pieminekļu izgatavošana Saldū

Akmeņkaļa pakalpojumi

Brīdī, kad mums ir jāizrāda gods saviem tuvajiem, tos aizvadot, rodas skaidra vajadzība pēc skaista pieminekļa, kur atstāt visas labās domas, kuras tālāk uzticam kā pienākumu – akmenim .

Akmeņkaļa meistars Rolands Bergs ir augstas raudzes profesionālis šajā jomā. Akmens kalšanas un apstrādes darbnīca berggranit ir viena no vecākajām akmens apstrādes darbnīcām Latvijā, kurā arī šodien, pilnā sparā norit akmens apstrāde, dažāda veida pieminekļu izgatavošana, kā arī, citi darbi, kas tiek veidoti no akmens!

Pieminekļu izgatavošana Saldū

Darbnīcas atrašanā vieta ir Zirņu pagastā, uz ceļa posma Rīga-Liepāja (A9 šosejas, labajā malā). No ceļa mūs var labi pamanīt, jo iepretim darbnīcai, būs izstādīti jau gatavi pieminekļi, kurus var aplūkot uz vietas.

Kā izvēlēties atbilstošu pieminekļa veidu

Mūsu meistardarbnīcā ir sagatavoti skaisti un dažāda veida pieminekļi! Pārsvarā apmeklētāji, ierodoties šeit, ātri vien ierauga savu īsto akmens darinājumu, jau pēc neilgas pastaigas pa mūsu darbnīcas teritoriju.

Protams, izvēlēties pareizo pieminekli, prasa laiku un, tikai, sirds pateiks priekšā vai, tas ir tas, ko patiesi paši vēlamies.

Meistars ir dzīvespieredzes bagāts cilvēks, kurš pratīs ieteikt svarīgas nianses izvēloties pieminekli, apstāstīs akmens atšķirības un noteikti uzklausīs Jūsu stāstu, lai palīdzētu izvēlēties visatbilstošāko akmens sargu.
Jā Šis sargs, kuru veidojam mēs, ir krietni augstāks par prezidents pils sardzi, šis sargs – būs tas, kam uzticam jaunu uzdevumu ko nest un sargāt!

Akmens izvēle ir svarīga un svēta lieta – vēlamies, lai mūsu apmeklētāji to zinātu!

publiskie-pieminekli-2022-03-01

Image 1 of 8

    Šī vietne izmanto sīkdatnes lai uzlabotu lietotāju pieredzi internetā